5 inspirujących cytatów motywacyjnych na wiosnę

Witaj w kwietniu!

Natura właśnie budzi się do życia, drzewa obsypały się kwiatami. Jest ciepło, wokół pięknie pachnie, wiosenne słońce pomału wdziera się przez okna do naszych mieszkań. Jeśli powiew wiosny i łyk gorącej kawy nie zachęcił Cię jeszcze do działania, przygotowałam zestawienie 5 inspirujących cytatów motywacyjnych na tą wiosnę. Niektóre najzupełniej na poważnie, inne z nutką sarkazmu, wybierz swój ulubiony.

 

nieoczywiste-rzeczy

 

Wiosna jest chyba najlepszą porą na odnalezienie swojego “dlaczego” i realizację planów, które pojawiły się podczas długich zimowych wieczorów.

 

nieoczywiste-rzeczy

 

Nie zastanawiaj się, po prostu działaj. Lepiej żałować, że się coś zrobiło, niż każdego dnia myśleć o niewykorzystanych szansach, snuć scenariusze, które przecież mogły się wydarzyć “gdyby tylko wtedy …”. Znajdź w sobie odwagę na robienie tego, co kochasz!

 

nieoczywiste-rzeczy

 

Potrafisz być wielki, pamiętaj! Jesteś swoją największą siłą.

 

nieoczywiste-rzeczy

 

Dokładnie tak! Jeżeli nic nie zmienisz – nic się nie zmieni. Najważniejsze jest wyjście poza Twoją strefę komfortu. Praca, zakupy, obiad, leżenie przed telewizorem i spanie… Zmień coś. Zdecyduj się i to zrób. Za pierwszym razem będzie najgorzej. Później zaczniesz dostrzegać rzeczy, których nawet nie zauważałaś do tej pory w codziennym życiu. Pracuj ciężko, niech to efekty zrobią hałas.

 

nieoczywiste-rzeczy

 

A na sam koniec cytat fotograficzny. Najpiękniejsze fotografie to te przepełnione emocjami, te które nas intrygują, te które opowiadają historię. Twórz właśnie takie kadry, dokumentuj codzienność.

Na dziś to już tyle motywacyjnych cytatów. Mam nadzieję, że dodadzą Ci wiosennego powera.

Przy okazji – dla duszy i własnego rozwoju zachęcam do zapoznania się z przepisem na dobre zdjęcie – KLIK.

Aneta Janasz