5 odręcznych fontów na jesień

Darmowe fonty odręczne na jesień

Jak dobrze, że jest jesień. Człowiek ma przynajmniej na co zgonić swój zły humor.

Przyznaj, coś w tym jest, prawda? Wstajesz rano – jest ciemno, wracasz z pracy – ciemno. Do tego zimno, wietrznie, deszczowo. Wokół czai się złowroga mgła, szyby są spowite parą. Jak dobrze, że przynajmniej jesienne liście i ozłocone parki są teraz takie piękne. Zrób więc sobie ciepłą herbatę, wskakuj pod koc i zerknij na moje zestawienie pięciu najładniejszych i bezpłatnych, odręcznych fontów na tą jesień, które przygotowałam specjalnie dla Ciebie. Wszystkie do pobrania zupełnie za darmo!

Są to fonty imitujące odręczne pismo, bardzo ozdobne, najlepiej do wykorzystania w nagłówkach, zaproszeniach, po to, aby coś wyróżnić. Cały tekst napisany przy użyciu takich fontów może nie być czytelny. Będą za to świetnie współgrały z innymi, prostymi, stonowanymi krojami pisma.

Jak zainstalować font?

Po ściągnięciu na komputer wypakuj z folderu .zip lub .rar (prawy przycisk + Wypakuj), kliknij w plik z fontem prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz opcję “zainstaluj”.

A oto i one – darmowe fonty odręczne na jesień:

darmowe-fonty-odręczne
Darmowe fonty odręczne na jesień

Prawda, że piękne? A tu możesz je pobrać:

  1. Gama Hendpobierz
  2. Yesterdaypobierz
  3. Mallinopobierz
  4. Rather Palepobierz
  5. Bajaderkapobierz

Aha! Zanim zapomnę! Mam dla Ciebie jeszcze jedną świetną informację! Dwie ostatnie czcionki z zestawienia: Rather Pale oraz Bajaderka – występują z polskimi znakami. Czy mogłeś trafić lepiej?

Zostało Ci więc już tylko brać się do roboty i tworzyć. Odczarujmy jesień i stwórzmy razem coś pięknego. Pochwalisz mi się, co przygotowałeś przy użyciu tych fontów? Może jakiś plakat?

Ściskam!