5 odręcznych fontów na jesień
Design,  Grafika

Darmowe fonty odręczne na jesień

Jak dobrze, że jest jesień. Człowiek ma przynajmniej na co zgonić swój zły humor.

Przyznaj, coś w tym jest, prawda? Wstajesz rano – jest ciemno, wracasz z pracy – ciemno. Do tego zimno, wietrznie, deszczowo. Wokół czai się złowroga mgła, szyby są spowite parą. Jak dobrze, że przynajmniej jesienne liście i ozłocone parki są teraz takie piękne. Zrób więc sobie ciepłą herbatę, wskakuj pod koc i zerknij na moje zestawienie pięciu najładniejszych i bezpłatnych, odręcznych fontów na tą jesień, które przygotowałam specjalnie dla Ciebie. Wszystkie do pobrania zupełnie za darmo!

Są to fonty imitujące odręczne pismo, bardzo ozdobne, najlepiej do wykorzystania w nagłówkach, zaproszeniach, po to, aby coś wyróżnić. Cały tekst napisany przy użyciu takich fontów może nie być czytelny. Będą za to świetnie współgrały z innymi, prostymi, stonowanymi krojami pisma.

Jak zainstalować font?

Po ściągnięciu na komputer wypakuj z folderu .zip lub .rar (prawy przycisk + Wypakuj), kliknij w plik z fontem prawym przyciskiem myszy, a następnie wybierz opcję “zainstaluj”.

A oto i one – darmowe fonty odręczne na jesień:

darmowe-fonty-odręczne
Darmowe fonty odręczne na jesień

Prawda, że piękne? A tu możesz je pobrać:

  1. Gama Hendpobierz
  2. Yesterdaypobierz
  3. Mallinopobierz
  4. Rather Palepobierz
  5. Bajaderkapobierz

Aha! Zanim zapomnę! Mam dla Ciebie jeszcze jedną świetną informację! Dwie ostatnie czcionki z zestawienia: Rather Pale oraz Bajaderka – występują z polskimi znakami. Czy mogłeś trafić lepiej?

Zostało Ci więc już tylko brać się do roboty i tworzyć. Odczarujmy jesień i stwórzmy razem coś pięknego. Pochwalisz mi się, co przygotowałeś przy użyciu tych fontów? Może jakiś plakat?

Ściskam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *